Bērnu tiesību aizsardzības diena Kalkūnos.

Katru gadu pasaulē tiek svinēta bērnu tiesību aizsardzības diena. Jau tradicionāli Spartietis to svinēs VSAC Latgales filiālē “Kalkūni”.

7.jūnijā notiks Spartieša, Tamāra Music Studio, Andžeja Grauda bungu skola, kā arī Skaistuma darbnīca AMORETE brauciens uz Kalkūniem. Pasākuma programmā paredzēts Tamara Music Studio sagatavots neliels studijas audzēkņu svētku dienas Koncerts ar visiem zināmām pašmāju un ārzemju populārām dziesmām. Andžeja Grauda bungu skolas skolotāja Gunāra Bītz uzraudzībā, bērni varēs kļūt par bungu spēlēšanas virtuoziem.

Paralēli interaktīvajām aktivitātēm paredzēts, ka bērnu nama puišiem būs iespēja nogriezt matus pie mūsu draugiem BARBERIEM – Krista, Marisas un Stefana, bet par meiteņu skaistumu parūpēsies AMORETE meistares, ieveidojot mazo dāmu frizūras.

Tā pat Spartietis un mūsu atbalstītāji nodrošinās “Kalkūnus” ar viņiem nepieciešamajām lietām. Ja vēlies kļūt par mūsu un “Kalkūnu” jauniešu atbalstītāju – sazinies ar mums, rakstot ziņu uz e-pastu – info@spartietis.lv

Kopā mēs varam!