SPORTA DIENA  ULBROKĀ

13.jūlijā sporta un atrakciju laukumā pie Ulbrokas ezera.

Pasākums lieliem un maziem sportot gribētājiem un visai ģimenei kopumā.

Būs iespēja sacensties komandu sporta veidos, sākot no futbola un beidzot ar florbolu un pludmales volejbolu. Varēs sevi pierādīt individuālos spēka izturības vingrinājumos, kā pievilkšanās pie stieņa un svaru stieņa spiešana guļus uz visvairāk veikto reižu skaitu, un kļūt par trāpīgāko trīs punktu metienu konkursa uzvarētāju.

SPORTA DIENAS ietvaros būs iespēja sacensties Stopiņu novada komandām virves vilkšanā. Aicinām iepriekš pieteikties līdz 5.jūlijamPIESAKOTIES, rakstot e-pastu uz info@spartietis.lv.

Ekstrēmāku aktivitāšu un ūdens sporta piekritējiem būs iespēja pārbaudīt sevi atrakcijā “Kāpiens Himalajos” (Boxclimbing) un virvju (slackline) trase bērniem un pieaugušajiem, kā arī nobrauciens pa trosi (Zipline). Papildus minētajam, būs pieejamas sportiskas aktivitātes uz ūdens – gan peldot ar SUP dēli ezera ūdeņos profesionālu instruktoru uzraudzībā, gan izmēģinot atrakciju uz ūdens ar “Ūdens bumbām”.

Pasākumā paredzēts arī Spēkavīru šovs, kura ietvaros, iespējams, tiks sasniegts kāds Latvijas rekords vēl nebijušā vingrinājumā vai atrakcijā ar pasākuma apmeklētāju iesaisti. Spēkavīru šovu vadīs un paraugdemonstrējumus rādīs viens no Latvijas titulētākajiem spēkavīriem un vairākkārtējs Spēkavīru čempionu līgas uzvarētājs – Dainis Žāģeris.

Vēl viena no sportiskajām aktivitātēm – būs iespēja sacensties par veicināšanas balvām slavenā kultūrista un pasaules čempiona, kā arī visilgāk startējušā sportista savā sporta veidā – Aivara Visocka Sportiskuma un veselības viktorīnā, atbildot uz dažādiem Aivara uzdotiem jautājumiem par sportisku un veselīgu dzīvesveidu. Paredzēts, ka viktorīna notiks plkst. 14:30.

Šajā gadā SPORTA DIENAS ietvaros paredzēta vēl līdz šim Stopiņu novadā nebijusi interaktīva aktivitāte, sacensības, savu spēku un drosmes pārbaude visiem pasākuma dalībniekiem, apmeklētājiem un interesentiem, kas vēlas izbaudīt, kā tas ir piedalīties profesionālu tiesnešu un treneru uzraudzībā sagatavotā boksa ringā “TM RINGS”. “TM RINGS” boksa ringā būs iespēja  saskaņā ar boksa/MMA/kikboksa noteikumiem nostāvēt 3 raundus pa 2 minūtēm ringā pret savai svara kategorijai atbilstošu un meistarībā līdzvērtīgu pretinieku. Tiem, kuriem interesē šāda iespēja lūdzu pieteikties dalībai, rakstot e-pastu: tmrings2019@gmail.com vai piesakoties šeit:

“TM RINGS” ietvaros tiks izcīnīta – ULBROKAS ČEMPIONA josta, kā arī pēc “TM RINGS” aktivitātes RINGĀ kāps un cīņas aizvadīs – sabiedrībā pazīstami profesionāli bokseri.

TM RINGAM pieteikties varēs arī uz vietas pasākuma laikā no plkst.15:00 – 15:50, bet sacensību sākums 16:00.

Pasākums tiks atklāts plkst. 12:00 ar Pasākuma organizatoru uzrunu sportot gribētājiem un pasākuma apmeklētājiem, kā arī karsēju komandas “Baroneses” deju šovu. Komandu sporta veidu dalībnieki tiks reģistrēti jau no plkst. 9:30, bet sāks spēlēt – 10:00. Pārējās aktivitātes pasākuma dalībniekiem būs pieejamas – no plkst. 11:00.

Papildus sportiskajām interaktīvajām nodarbībām un pasākumiem, būs iespēja noklausīties sporta vidē plaši atzītā un atpazīstamā sertificēta fizioterapeita un vairāku sabiedrībā zināmu un profesionālu sportistu konsultanta Mareka Osovksa  lekcija par fizisku aktivitāšu un sporta ietekmi uz cilvēka veselību.

Pasākuma ietvaros paredzēts, ka SPARTIEŠA teltī pie Ulbrokas ezera no plkst. 13:00 – 15:00 atradīsies sertificēts OnPlate sertificēts uztura speciālists, kas sniegs konsultācijas par pareizu un veselīgu uzturu pasākuma apmeklētājiem.

Pasākuma dalībnieku un uzvarētāju apbalvošana plānota ap plkst. 17:00

Vēl Sporta dienā paredzētas – bērnu, pusaudžu un jauniešu aktivitātes  – riepu stafete, SPARTIEŠA stafete ar trīs vingrinājumiem, ARMVRESTLINGA sacensības, roku spēka vingrinājumi un paraugdemonstrējumi kopā ar NORMUNDU TOMSONU jeb TRUCK NORIS. Būs pieejamas arī citas spēka un izturības aktivitātes, šaušana mērķī un  radoši (seju apgleznošana, bērnu koncerts u.c.) pasākumi lieliem un maziem.

ESAM AKTĪVI – SPORTOJAM UN JŪTAMIES VESELI, STIPRI, DROSMĪGI UN LAIMĪGI!

Par Veselīgu un Sportisku Stopiņu novadu un sabiedrību kopumā!