Mēs piedāvājam

Sporta spēļu rīkošana pilsētas svētkos, sporta dienās un darba kolektīvu pasākumos 

Spartieša stafete 2 vecuma grupās (7-10 gadi un 11- 14 gadi); Futbols; Volejbols; Volejbols; Strītbols; Virves vilkšanas sacensības; Kāpiens Himalajos; Riepu šķēršļu josla; Spēka sacensības pieaugušajiem; Zvejnieka zābaka mešana un turēšanās pie rotācijas stieņa; citas aktivitātes

Ūdens sporta aktivitāšu rīkošana

Sup dēļu noma un stafetes pasākumiem

Bērnu ballīšu, bērnu sporta sacensību un stafešu rīkošana

Spēkavīru šovs

Cīņas kluba “Profesionālis” paraugdemonstrējumi

Reklāmas video veidošana, pasākumu filmēšana, video montāža

 

Spartieša stafete 2 vecuma grupās (7-10 gadi un 11- 14 gadi)

SPARTIETIS piedāvā rīkot atrakciju, kura ietver trīs vingrinājumus, kuru kopvērtējuma uzvarētāji tiek apbalvoti ar balvām. Sacensības notiek divās vecuma grupās.

  • SPARTIEŠA baļķa celšana – izturības vingrinājums SPARTIEŠA baļka celšanā uz reizēm minūtes laikā.

  •  Kaniņu turēšana –  izturības vingrinājums smaguma turēšanai ar sānos izstieptām rokām. Uzvarētāju nosaka pēc ilguma, cik noturēts smagums.

  • SPARTIEŠA koferīšu nešana – koferu nešana uz ātrumu noteiktā distancē. Uzvaru gūst ātrākais koferīša nesējs.;SUP dēļu noma

Nodrošinam SUP dēļu nomu, instruktora un glābēja klātbūtni pasākuma laikā. Ūdens atrakciju veidošana.

Futbols

SPARTIETIS piedāvā organizēt un vadīt sacensības futbolā gan bērniem, gan pieaugušajiem. SPARTIETIS jau ir rīkojis futbola turnīru vairākos Latvijas reģionos sadarbojoties gan ar vietējām futbola un sporta organizācijām (SB KOKNESIS), gan arī ir rīkojis futbola turnīru bērniem Stopiņu novadā, sadarbojoties ar Ulbrokas Sporta centru, kas atzinīgi ir novērtējis SPARTIETIS organizēto turnīru.

 

Volejbols     

SPARTIETIS piedāvā organizēt un vadīt sacensības volejbolā, tai skaitā pludmales volejbolā. Uzvaru gūst komanda, kas kopvērtējumā ir ieguvusi visvairāk punktus (uzvarētas spēles). Katra komandu sporta veida sacensību plāns un punktu skaitīšana, kā arī uzvarētāju atlase tiks veidota, ievērojot pieteikušos dalībnieku skaitu un spēlētāju specifiku.

Strītbols

SPARTIETIS piedāvā rīkot sacensības Strītbolā.  Uzvaru gūst komanda, kas kopvērtējumā ir ieguvusi visvairāk punktus (uzvarētas spēles). Lai padarītu Strītbola sacensības interesantākas, pirms sacensību fināla spēlēm, paredzēta motivējošas mūzikas atskaņošana un karsējmeiteņu deja.

Virves vilkšanas sacensības

SPARTIETIS piedāvā rīkot virves vilkšanas sacensības Sacensības norisinās komandās, un uz sacensībām ir nepieciešama pieteikšanās iepriekš. Komandā startē 6 cilvēki +1 rezervē. Uzvarētājus nosaka pēc punktu skaita kopvērtējumā (uzvarētām cīņām). SPARTIETIS, sadarbojoties ar biedrību SB KOKNESIS, ir organizējis Kokneses novada kausu virves vilkšanā, kā arī veidojis komandu un piedalījies dažādās virves vilkšanas sacensībās.

 

 

Kāpiens Himalajos

SPARTIETIS, sadarbojoties ar organizāciju “Solis augšup” piedāvā rīkot Box climbing atrakciju, kurā katrs dalībnieks var pārbaudīt savu koordināciju un līdzsvara izjūtu līmeni, krāmējot torni no alus kastēm reizē arī pa to kāpjot uz augšu.

Riepu šķēršļu josla

Dalībniekam jāizskrien šķēršļu josla pēc iespējas īsākā laikā. Uzvaru gūst dalībnieks ar visātrāko laiku atrakcijā.

 

 

Spēka sacensības pieaugušajiem

  • Spiešana guļus no krūtīm, sieviešu un vīriešu konkurencē. Uzvaru gūst dalībnieks ar vislielāko uzspiesto reižu skaitu.

 

  • Pievilkšanās pie stieņa, sieviešu un vīriešu konkurencē. Uzvaru gūst dalībnieks ar vislielāko pievilkšanās reižu skaitu

 

Papildus aktivitātes

SPĒKAVĪRU ŠOVS – Latvijas stiprāko spēkavīru paraugdemostrējumi, iesaistot pasākuma apmeklētājus un arī individuālie spēka vingrinājumi. Atkarībā no pasākuma dalībnieku skaita un piesaistīto spēkavīru šova, būtu iespēja uzstādīt kādu Stopiņu novada rekordu, piemēram, visvairāk reižu virs galva pacelto riepu vai mucu skaitu.

  

 

Cīņas kluba “Profesionālis” paraugdemonstrējumi

Paraugdemostrējumi un viņu rīkotas sacensības bērniem. 30.min. gara lekcija par pašaizsardzību gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 

Zvejnieka zābaka mešana un turēšanās pie rotācijas stieņa. (jaunums)

SPARTIETIS piedāvā rīkot atrakcijas

  • zvejnieka zābaka mešana. Atrakcijas dalībnieks, pielietojot fizisko spēku un izdomu zābaka satveršanā un mešanas trajektorijā, izdara metienu, lai aizmestu zābaku pēc iespējas tālāk. Uzvaru gūst dalībnieks, kurš ir aizmetis vistālāk zābaku no sākuma līnijas. Zābaka mešanas sacensības var rīkot metienam ar ieskrējienu vai no vietas.
  • Turēšanās pie rotācijas stieņa – dalībnieki neatkarīgi vecuma un dzimuma, svara un citu parametru turas uz laiku pie rotējoša stieņa vai vienkārši pievilkšanās stieņa. Visilgākā laika rekordists iegūst galveno balvu šajā kategorijā – STOPIŅU STIPRĀKAIS KRAMPIS! (Atkarībā no pasākuma apmeklētāju aktivitātes, varam piedāvāt arī iespēju sacensties par visvairāk pie stieņa pievilkšanās reižu skaitu).

Kā arī citas aktivitātes