Sportiskie Kokneses novada svētki

Kokneses estrādē 2015.gada 4.jūlijā norisinājās Kokneses novada svētki, kuru ietvaros sporta un veselīga dzīvesveida aktīvistu izveidotās biedrības „SB KOKNESIS” un „SPARTIETIS” bija uzcēlušas sporta pasākumu telti, kurā organizēja sporta pasākumu, kas sastāvēja no dažādiem spēka sporta veidu vingrinājumiem. Sporta teltī notika sacensības bērniem, vecuma grupā no 7-11 gadiem un no 11-14 gadiem, minibaļķa celšanā. Pieaugušie varēja pārbaudīt savus spēkus spiešanā guļus no krūtīm un roku laušanās sacensībās.

« gada 35 »

Spiešanā guļus no krūtīm uz reizēm, vislielāko reižu skaitu svaru stieni ar 50 kg svaru uzspieda Koknesietis Oskars Briedis.

Papildus minētajam, Organizatorus patiesi pārsteidza Kokneses sieviešu atsaucība spiešanā guļus no krūtīm. Mēs pārliecinājāmies, ka Koknesē dzīvo ne tikai skaistas, bet arī ļoti spēcīgas un sportiskas sievietes, kuras ir gatavas iesaistīties veselīga un sportiska dzīvesveida aktivitātēs.

Pasākuma noslēgumā biedrības „SPARTIETIS” un „SB KOKNESIS” pasniedza gan bērnu vingrinājumos, gan arī pieaugušo dalībnieku vingrinājumos labāko rezultātu ieguvējiempašu sarūpētas balvas, kas priecēja gan pasākuma apmeklētājus, gan pašus censoņus.

Kokneses novada svētku ietvaros notika virves vilkšanas sacensības, kurās piedalījās arī biedrību „SPARTIETIS” un „SB KOKNESIS” speciāli šim pasākumam izveidota komanda, kura pārstāvēja Kokneses novadu. Sīvā cīņā pārliecinošu uzvaru virves vilkšanas sacensībās ieguva biedrību „SPARTIETIS” un „SB KOKNESIS” komanda.

2015.gada 25.jūlijā biedrības ”SPARTIETIS” un „SB KOKNESIS”piedalīsies sporta pasākumā Skrīveros – „Futbolballe 2015”. Biedrības šajā pasākumā organizēs līdzīgas sacensības bērniem kādas tās bija Kokneses novada svētkos,iepriecinot gan skatītājus un līdzjutējus, gan arī sporta sacensību un atrakciju dalībniekus, šādā veidā parādot sportiska un veselīga dzīves veida pozitīvo ietekmi ikdienā gan bērniem, gan viņu vecākiem, vērojot savus spēcīgos un spējīgos bērnus.