Spartieša diena Stopiņu novadā

2015.gada 29.augustā Stopiņu novada Līgo estrādē, sadarbībā ar sporta klubu „Gold barbell” un Stopiņu novada domi, norisinājās šīs sezonas pēdējās biedrības „SPARTIETIS” organizētās sporta sacensības bērniem „Spartieša diena”.

« gada 120 »

Pa dienu, sākot no plkst.14:00, norisinājās sacensības pašiem jaunākajiem sportot gribētājiem. Vairākās spēka, veiklības un izturības stafetēs sacentās bērni divās vecuma grupās, no 7 līdz 10 gadu vecumam un no 11 līdz 14 gadu vecumam. Ar atbalstītāju sarūpētajām dāvanām tika apbalvoti labākie un stiprākie bērni katrā stafetē. Kopvērtējuma uzvarētāji savā īpašumā ieguva sacensību galveno balvu – velosipēdu. Vecuma grupā no 7-10 gadiem uzvaru izcīnīja Aleksis Smokro, bet vecuma grupā no 11-14 gadiem uzvaru izcīnīja Miks Pudāns. Apsveicam stipriniekus!

Interaktīvajā teltī pieaugušie savus spēkus varēja pārbaudīt spiešanā guļus uz reizēm. Sieviešu konkurencē nepārspējama palika Maija Petermane uzspiežot 61 reizes. Vīriešu konkurencē nepārspēts palika Jānis Smokro, uzspiežot 77 reizes.

Pēc bērnu sacensībām mūsu pasākumā viesojās Latvijas spēcīgākie vīri – Agris Kazeļņiks, Didzis Zariņš, Aivars Šmaukstelis, Mareks Leitis un Igors Podčeredņičenko, uzstādot Latvijas rekordu, paceļot automašīnu, kurā bija ievietoti 25 bērni.

Mūsu sacensību dalībniekus un atbalstītājus priecēja Gacho ar savu sniegto koncertu, tādejādi popularizējot veselīgu un sportisku dzīvesveidu.