Palīdzēsim sarīkot Latvijas dzimšanas dienas svētkus sociālās aprūpes centra bērniem!

 

Biedrība „SPARTIETIS” 2015.gada 18.novembrī, Latvijas Republikas dibināšanas svētku ietvaros, plāno sociālās palīdzības pasākumu Valsts sociālās aprūpes centra „Latgale” filiālē „Kalkūni”, kas atrodas Daugavpils novada Kalkūnes pagastā.

kalkuni

Valsts sociālās aprūpes centra „Latgale” filiālē „Kalkūni” tiek aprūpēti bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni, kuri nav sasnieguši divu gadu vecumu, bērni ar smagiem garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem, kuri nav sasnieguši četru gadu vecumu, bērni invalīdi ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu un pilngadīgas personas ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem (pirmās un otrās grupas invalīdiem), kuri turpina izglītības programmas apguvi, kā arī jaunieši ar smagiem garīga rakstura traucējumiem (invalīdi, kuriem izsniegts atzinums par īpašas kopšanas nepieciešamību.

Sociālā atbalsta pasākuma ietvaros notiks koncerts bērniem ar īpašām vajadzībām, kuru organizēs mūsu draugi – Tamara Music Studio. Tiks veidotas dažādas kopīgas aktivitātes, kurās varēs interaktīvi iesaistīties aprūpes centrā esošie bērni. Papildus tam ir plānots iepriecināt bērnus ar dažādām biedrības un to atbalstītāju sarūpētām dāvanām.
Tā kā Valsts sociālās aprūpes centra „Latgale” filiālē „Kalkūni” ir nepieciešama jebkāda palīdzība, biedrība “SPARTIETIS” aicina atbalstīt tur dzīvojošos bērnus un ziedot bērniem apģērbu, mantas, rotaļlietas, jebko, kas iepriecinātu mazās sirsniņas un liktu sajusties mīlētiem un vajadzīgiem.

Biedrība pieņem jebkādus ziedojumus un 2015.gada 18.novembrī tos nogādās Valsts sociālās aprūpes centrā „Latgale” filiālē „Kalkūni”.

Atbalstīsim bērnus, sagādāsim viņiem svētkus un iepriecināsim viņu sirdis kopā!
Interesentus lūdzam sazināties ar mums, zvanot pa tālruni – 26187888, vai rakstot uz e-pastiem: spartietis@spartietis.lv, jorens@spartietis.lv

Būsim ļoti pateicīgi par jebkādu atbalstu un ziedojumu!