Nometne “Ķepas gaisā, skrienam dabā”

No 2018. gada 16. jūlija līdz 2018. gada 20. jūlijam Carnikavā tiks organizēta nometne “Ķepas gaisā, skrienam dabā”. Nometne paredzēta bērniem no 7-12 gadu vecumam.

19. jūlijā, dalību nometnē ņems arī biedrība “Spartietis”, rīkojot dažādas sportiskas aktivitātes nometnes dalībniekiem.

Nometnes mērķis ir  popularizēt dažādus Kamanu suņu sporta veidus, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, pilnveidot komunikācijas un sadarbības prasmes, bērnu vispārējo fizisko sagatavotību, attīstīt patstāvību un pārliecību par savām spējām, radošo un intelektuālo personības potenciālu.

Nometnes dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādus Kamanu suņu sporta veidus un tā elementus, piedalīties radošās nodarbībās, dažāda veida attīstošās spēlēs, rotaļās un fiziskajās aktivitātēs, doties aizraujošos un izzinošos pārgājienos un ekskursijās. Iegūt unikālus četrkājainus draugus, kas palīdzēs celt pašapziņu, iemācīs darboties komandā, atbrīvoties no stresa, attīstīt iecietību un paškontroli. Bērniem būs iespēja izbaudīt arī Kanisterapijas elementus – suņu barošanu, ķemmēšanu, mīļošanu un rotaļāšanos.

http://nometnes.gov.lv/camps/view/id/10844