Ģimenes sporta festivāls Dobelē

Biedrība “SPARTIETIS” šā gada 26.maijā piedalījās Gold Barbell organizētajā ĢIMENES SPORTA FESTIVĀLA otrajā posmā, kas šoreiz norisinājās Dobelē un pulcēja lielu skaitu gan sportisku ģimeņu un sacensties gatavu bērnu, un pusaudžu, gan arī profesionālus sportistus, kas piedalījās rīkotajās Push & Pull sacensībās.
Pasākuma laikā, kas norisinājās pilsētas svētku ietvaros, kā viens no interesantākajiem un sportiskākajiem pasākumiem pilsētā, bija iespēja vērot ĢIMENES SPORTA FESTIVĀLA otrā posma finālistu cīņu divās vecuma grupās (no 7-10 gadiem un no 11- 14 gadiem), kas cīnijās par dažādām atbalstītāju sarūpētām balvām un ceļa zīmi uz Gold Barbell organizētā ĢIMENES SPORTA FESTIVĀLA LIELO FINĀLU. Tas norisināsies šā gada vasaras nogalē Ragaciema pludmalē, sadarbībā ar restorānu RIBAS, kur labākie saņems ļoti vērtīgas balvas – ceļojumu un kvadraciklu, kā arī cita atbalstītāju sarūpētas dāvanas. Tāpat arī pasākuma laikā bija iespēja vērot ļoti interesantu interaktīvu sporta aktivitāti – DROSMES RINGS – kur bija iespēja mēroties spēkiem boksa ringā pēc boksa noteikumiem, pat pavisam nepieredzējušam cīnīties gribētajam, gan arī iemaņas apguvušam un entuziastiskam cīnītajam.
Biedrība “SPARTIETIS” organizēja SPARTIEŠA stafeti, kurā varēja piedalīties gan bērni, gan pusaudži, piedaloties vairākās SPARTIEŠA klasiskās stafetes disciplīnās (baļķīša celšana, koferīšu nešana un kanniņu turēšana), gan arī mazākajiem bija iespēja stafetes ietvaros rāpties SPARTIEŠA mini “Klintī”.
SPARTIEŠA medālas un kausus, kā arī favorīt kausus ieguva:
Vecuma grupā no 7-10 gadiem:
1) Kevins Mežinskis;
2) Edijs Pronckus
3) Haralds Koļesnikovičs
Favorīts – Toms Krūze
Vecuma grupā no 11-14 gadiem:
1) Ričards Gudelis
2) Oskars Bisenieks
3) Edvards Juhamenko
Favorīts – Deivids Minčenoks
Tiekamies ĢIMENES SPORTA FESTIVĀLA FINĀLĀ – RAGACIEMĀ – 18.augustā!