Biedrības „SPARTIETIS” kausa izcīņas turnīrs futbolā 2009.gadā un 2010.gadā dzimušajiem bērniem

Ulbrokas Sporta kompleksā 2016.gada 9.aprīlī plkst.10:30 norisināsies sporta un veselīga dzīvesveida aktīvistu izveidotās biedrības „SPARTIETIS” organizēts futbola kausa izcīņas turnīrs 2009. un 2010.gadā dzimušajiem bērniem.

Labākajām trīs komandām tiks pasniegti biedrības „SPARTIETIS” sagādāti futbola turnīra izcīņas kausi, kā arī sacensību dalībnieki tiks apbalvoti ar medaļu un diplomu, bet biedrības „SPARTIETIS” favorītiem tiks pasniegti sacensību piemiņas kausi.

Biedrības „SPARTIETIS” futbola kausa izcīņas uzvarētājiem biedrība ir sagādājusi galveno balvu – Līvu Akvaparka apmeklējumu visai uzvarētāju komandai un treneriem.

Biedrības „SPARTIETIS” futbola turnīra ietvaros notiks arī dziedāšanas studijas „TAMARA MUSIC STUDIO” audzēkņu koncerts, kā arī sacensību apmeklētājus priecēs deju studijas „Courage” audzēkņu priekšnesums pirms SPARTIEŠA kausa izcīņas turnīra fināla.

Laipni gaidīti visi mazo futbolistu vecāki un atbalstītāji, kā arī citi veselīga un sportiska dzīvesveida piekritēji, kuriem rūp mūsu nākamo paaudžu sportiskums un sacensības gars.
Balvas un kausi_Futbols_2016_Stopini