Bērnu tiesību aizsardzības diena Kalkūnos

Gandrīz gada garumā biedrība “SPARTIETIS” sadarbojas ar Valsts sociālās aprūpes centra Latgale filiāli “Kalkūni”. Pateicoties daudzu organizāciju un uzņēmumu atsaucībai, biedrība rīko pasākumus bērniem ar īpašām vajadzībām un “Kalkūnu” iemītniekus var iepriecināt ar skaistām dāvanām. Gan 18.novembrī, gan Ziemassvētkos pavadījām neaizmirstamus mirkļus kopā ar “Kalkūnu” sirsnīgajiem bērniem un darbiniekiem. Tādēļ cītīgi gatavojāmies un 18.jūnijā atkal devāmies ciemos uz Kalkūniem. Arī šoreiz sagatavojām jaunus pārsteigumus un rotaļas, lai pavadītu pozitīvām emocijām bagātu dienu un bērniem to piepildītu prieka un smaida pilnu! Un tiešām – MUMS TAS IZDEVĀS!
Liels paldies Baker Nutrition kā sociāli atbildīgam uzņēmumam par labdarības akciju, kurā dažādu pirkumu summas tika ziedotas sociālās aprūpes centram “Kalkūni”. Tas sniedza mums iespēju iepriecināt un radīt patiesu prieku centra bērniem.
Protams, liels, liels paldies visiem, kuri ziedoja un piedalījās Baker Nutrition veidotajā akcijā. Bez Jums mums tas neizdotos!
Liels paldies Tamara Music Studio, kas sarūpēja bērniem vokālo koncertu un sniedza iespēju mums visiem baudīt skaistas mūzikas skaņas. Pateicamies arī studijas aktīvajām un smaidīgajām animatorēm, kuras bērniem šo dienu pārvērta par īstu piedzīvojumu, spēlējot aizraujošas spēles un radot prieka pilnas emocijas centra bērniem.
Liels paldies velo Veikals MySport, par milzīgo atsaucību un vēlmi palīdzēt centra “Kalkūni” bērniem. Pateicoties MySport mums bija iespēja uzdāvināt jaunus un ļoti kvalitatīvus četrus velosipēdus.
Liels paldies SIA EIDZ Transports par atbalstu pasākuma organizēšanā , lai mēs varētu sniegt bērniem “Kalkūnos” neaizmirstamu un notikumiem bagātu dienu!
Arī turpmāk aktīvi strādāsim, lai arvien vairāk varam sniegt pozitīvas emocijas un jaunus pārsteigumus centra “Kalkuni” bērniem.
Vēlreiz liels paldies visiem atbalstītājiem un aicinām ikvienu palīdzēt līdzcilvēkiem, radot pozitīvas emocijas un darot labus darbus ikdienu.
KOPĀ MĒS VARAM VISU! ! !

« gada 10 »