Biedrības „SPARTIETIS” dalība pasākumā “Esi aktīvs un vesels skrīverietis”.

Skrīveru novadā, Skrīveros, Andreja Upīša vidusskolas stadionā 2016.gada 28.maijā plkst.12:00 norisināsies Skrīveru novada organizētais pasākums “Esi aktīvs un vesels Skrīverietis”, kura ietvaros piedalīsies sporta un veselīga dzīvesveida aktīvistu izveidotā biedrība „SPARTIETIS”.

Biedrība “SPARTIETIS” pasākuma ietvaros organziēs jau citos biedrības pasākumos ierasto “SPARTIEŠA STAFETI”, kura notiks divās vecuma grupās no 7 (septiņiem) līdz 10 (desmit) gadiem un no 11 (vienpadsmit) līdz 14 (četrpadsmit) gadiem. Bērni piedalīsies dažādos spēka, izturības un veiklības vingrinājumos kā, piemēram, SPARTIEŠA mini baļķa celšana, SPARTIEŠA koferīšu nešana un SPARTIEŠA ūdens kanniņu turēšana uz laiku.

Labākajiem trīs censoņiem katrā vecuma grupā tiks pasniegti biedrības „SPARTIETIS” un Skrīveru novada domes sagādātas medaļas un balvas.

Laipni gaidīti visi mazo sporta vingrotāju vecāki un atbalstītāji, kā arī citi veselīga un sportiska dzīvesveida piekritēji, kuriem rūp mūsu nākamo paaudžu sportiskums un sacensības gars.
Skriveri_afiša_28.05.2016.